O nas

Nasza przygoda w gastro rozpoczęła się od pasji. W dwóch różnych miejscach spełniałyśmy swoje marzenia o pięknych lokalach, kolejkach w nich i zadowolonych gościach. Od pierwszego dnia w którym się spotkałyśmy, wiedziałyśmy, że wyniknie z tego coś wielkiego. Już dawno rozmawiałyśmy jak połączyć nasze siły w jeden, gastronomiczny żywioł. I oto jest!

Monikę znacie z wyjątkowego, sosnowieckiego JE JE JE gdzie szalona gospodyni karmiła swoich gości wyjątkowymi daniami. Jej kuchnia charakteryzuje się gustem, sezonowością i nietuzinkowymi połączeniami smaków.

Karolina od wielu lat prowadzi sosnowiecki Zapiekarnik. Miejsce, w który ze zwykłej zapiekanki zrobiono coś wyjątkowego. Najlepsze składniki i wytrwałość w trzymaniu poziomu smaku stały się jej wizytówką.

Co jeszcze może powstać w ich rękach? Najlepszy catering w promieniu kilkunastu kilometrów! Dziewczyny są bezkompromisowe tylko jeżeli chodzi o jakość produktów i usługi, wszystko inne można z nimi indywidualnie ustalić.

Nie chodziłyśmy do szkół gastronomicznych.

Nauczyłyśmy się gotować podczas licznych podróży, spotkań z innymi pasjonatami, kursów u świetnych Szefów Kuchni. Mamy to we krwi.

Zaczynamy coś nowego. Czy dieta pudełkowa może być smaczna? U nas oczywiście!

Przemyślane, sezonowe zakupy, doświadczenie i dar karmienia ludzi, to nas wyróżnia. Zdałyśmy wiele egzaminów praktycznych podczas naszej wieloletniej przygody gastronomicznej i cały czas nam mało. Od wielu lat wstajemy przed świtem żeby wybrać najodpowiedniejsze produkty do naszej kuchni. Jest dla nas oczywiste wyciąganie co najlepsze z pór roku i trendów. Zadowolenie gości daje nam energię do tworzenia nowych projektów takich jak ten. Stacjonarnie pokazałyśmy już co potrafimy, teraz czas na catering i diety pudełkowe, w bonusie dorzucamy imprezy okolicznościowe w lokalu w Centrum Sosnowca lub w Waszych domach.